fbpx

Kdo jsme

Jsme tým zkušených a vášnivých odborníků na terapeutickou péči a rehabilitaci. Naše klinika ASTRA s pobočkami v Praze a Brně se specializuje na poskytování komplexního a individuálního přístupu k dětem a mladistvým (do 18 let) s různými neurologickými a pohybovými obtížemi. Naším cílem je pomáhat mladým lidem překonávat jejich zdravotní výzvy a dosáhnout co nejlepší kvality života.

Naše malé i velké klienty svěřujeme do péče zkušených a empaticky laděných terapeutů, kteří vytvářejí prostředí důvěry, respektu a podpory. Věříme v sílu spolupráce mezi terapeutem a pacientem a klademe důraz na aktivní zapojení pacienta do terapeutického procesu.

Nabízíme širokou škálu ambulantních a intenzivních neurorehabilitací. Naše terapie zahrnují fyzioterapii, logopedii, terapii jemné motoriky a sebeobsluhy, psychoterapii a další. Spolupracujeme s mladými lidmi ve všech věkových skupinách a naše poslání je podporovat je a motivovat, aby dosáhli svých terapeutických cílů a vedli plnohodnotný a radostný život. Jsme tu proto, abychom jim pomohli na jejich cestě ke zdraví a pohodě.

Klinika vznikla pod odbornou supervizí a spoluprací s neurorehabilitačním centrem ARCADA NeuroMedical Center a dalšími odborníky v oboru neurorehabilitace.

“Naším krédem je staré latinské heslo Per Aspera ad Astra, neboli Přes překážky ke hvězdám. Pojďme se společně poprat s těmi překážkami, které mnohým život přichystal. Každý, kdo se s nimi nesmířil a bojuje, je naše hvězda.”

Náš tým

Tým Praha

Tým Brno

My jsme ASTRA: Představujeme vám naše terapeuty

Naši terapeuti jsou ti, kteří z ASTRA kliniky tvoří místo zázraků, pokroků a drobných každodenních vítězství. Jsou to konkrétní lidé, kteří mají své koníčky, rodiny a sny. Natočili jsme pro vás krátké medailonky, ve kterých se s námi podělili o kousek svého já. Poznejte naše terapeuty, kteří se snaží každý den naplnit naše motto „Přes překážky ke hvězdám“.

(1) Můžete se nám představit?

(2) Zkuste se nějak popsat?

(3) Máte nějaké zajímavé koníčky?

(4) Co vám v životě dělá největší radost?

(5) Co se vám na vaší práci nejvíc líbí?

(6) Co byste vzkázali vašim malým pacientům?

Manažerky našich klinik

Soňa Veselá

manažerka kliniky ASTRA Praha

„Jsem hrdá na to, že mohu vést kliniku, která poskytuje výjimečné služby nemocným dětem. Díky našim terapeutům za jejich skvělou práci…“

Simona Pagáčová

manažerka kliniky ASTRA Brno

„Jsem ráda, že mám možnost dělat práci, která má smysl a mohu být součástí všech malých i velkých zázraků, které v Astře všichni společně prožíváme.“

S kým také spolupracujeme