fbpx

Nové komunikační terapie nyní v Astra klinice Brno!

Od května 2024 rozšiřujeme naši nabídku na Astra klinice v Brně o nové komunikační terapie. Jde o logopedii, orofaciální stimulaci a alternativní komunikaci, které jsou navrženy tak, aby podpořily komplexní rozvoj komunikačních dovedností vašich dětí.

Pod odborným vedením Mgr. Kláry Weishäupelové, která má více než 20 let zkušeností v oboru, nabízíme terapie zaměřené na předškolní děti s různými vývojovými potřebami. Mgr. Weishäupelová a její tým používají inovativní přístupy včetně vizuálních a manuálních komunikačních systémů, které dětem pomáhají lépe se vyjadřovat a porozumět světu kolem nich.

Mgr. Jakub Ostrý, expert na orofaciální stimulaci, zase zavádí hravé a interaktivní metody, které dětem nejen zlepšují komunikační schopnosti, ale i správnou funkci dýchání a příjem potravy.

Naše nové terapie jsou k dispozici každé pondělí od 14.30 do 16.30 a čtvrtek od 8.00 do 16.30. Pro další informace a možnost objednání se na vstupní konzultaci volejte nebo pište manažerce kliniky Simoně Pagáčové, telefon 739 212 067, e-mail: simona@astraklinika.cz. Objednat se můžete i standardním kontaktním formulářem.

Přijďte nás navštívit a zjistěte, jak můžeme podpořit komunikační rozvoj vašeho dítěte.

DALŠÍ NOVINKY